kayıt 0 0.00

0-Ürünler
vergileri 0.00
Tüm 0.00
35 Pcs Sumifun Çıkın Sigara Anti-Duman Yama için Sigara Bırakma Yama Doğal Madde Durdurmak Sigara Patchs K01201

35 Pcs Sumifun Çıkın Sigara Anti-Duman Yama için Sigara Bırakma Yama Doğal Madde Durdurmak Sigara Patchs K01201

₺ 3.95
₺ 8.06
 

Mağazada
sayı

Uyarı : SevgiliRus müşteriler, Nedeniyle yükseltme lojistik politikası, artırmak zaman miktar satın alınan ürünler, navlun ödemek gerekir bulacaksınız. Birden fazla siparişler içine bölebilirsiniz önermek, bu şekilde ücretsiz nakliye keyfine varacaksınız. Paket : 1 kutu/7 çanta/35 pcs (5 adet bir çanta)Beş yamalar içine bir aluminiized çantası. Yedi çanta (35 yamalar) içine bir kutu (8*10*1.5 cm)Ürün Adı : Sumifun Anti-Duman YamaMalzemeler : Doğal tütün özü, Meyan, Karanfil, Mentol, Sitrik asit, ŞerbetçiotuGiriş : * Çıkın sigara yama gecikmeli tarafından yayın perkütan emme teknolojisi, deri yoluyla bırakma nikotin dahil, çeşitli maddeler, sigara içenler nikotin için gereklidir, sigara neden yanıtları çekilme hafifletmek ve detoksifikasyon detoksifikasyon, sakin sinirler, ferahlatıcı, oronazal aracılığıyla önlemek için sigara ağırlıklı olarak akciğerler, neden hasar.
* Araştırma sonuçlar uluslararası ilaç ve ilaç için en etkili yol olduğunu çıkın sigara kullanılır nikotin yamalar, sürekli kullanımı ile sigara bırakma yama, hafifletmek üzerinde sigara içenler sigara fiziksel bağımlılık ve psikolojik bağımlılığı, kullanımı yoluyla vadeli yavaş yavaş sigara kurtulmak. Ve yavaş yavaş aracılığıyla miktarını azaltmak kadar sigara çıkın, kolayca ve verimli, izin çıkın sigara kariyer tam ağrı.Kullanım yöntemleri :
1. temiz cilt, daha sonra kuru cilt
2. anti-yapışma koruma membran kaldırmak
3. macun üzerinde yama temizlenmiş üst parçaları vücut, kol gibi, kalça, skapula alternatif olarak kullanımı
4. Anti-duman Yamalar takın her sabah erken kalkarken sonra
5. gündüz kullanarak, daha iyi yatmadan önce çıkarmadan
6. yeni bir değişiklik sonra 4 saat

Not :
Emin olun ve macun cilt üzerinde firma. Ter daha, davetiyesi kol artı Bracers. Olamaz yarım yönlü yapıştırmak için, beş katmanlar için hassasYapısı tahrip edilmiş 4 akşam bir duş almak için, lütfen yapışmasını sonra banyo, ikinci gün için bir zaman değiştirin.Bireysel duygu kaşıntı normal bir fenomen olduğunu, sadece yama plastik kenarları ve cilt sürtünme neden olur sadece.Dozaj :
Kişisel durum göre, doğru pozisyon seçin ve genellikle bu iş olacak yapışmasını sonra yarım saat
Kullanmak için yaklaşık 3 gün ilk olarak dozaj, doz azaltmak yavaş yavaş zaman durum istikrarlı, kullanarak durdurmak kadar tütün bağımlılığı kurtulmak olduğunu
Nedeniyle bireysel farkı, Anti-duman Yamalar azaltarak prosedürü kullanarak ve zaman farklı olduğunu, ama aynı etkisi için ağrısız sigara çıkın.

Ana özellikleri

Marka Adı:
Sumifun
Model Numarası:
K01201
uygulama:
Vücut
Name:
Stop Smoking Patches
Item Type:
Massage & Relaxation
Ingredients:
100% Natural Herbal
Feature:
Give Up Smoking, Stop Smoking
Properties:
Rehabilitation Therapy Supplies
Types:
Anti Smoke Patch
Item:
Quit smoking patch
Quantity:
35pcs/7bags/1lot

Müşteri seçim