kayıt 0 0.00

0-Ürünler
vergileri 0.00
Tüm 0.00
YENI Rulo Fırça Kolu Boya Koşucu Pro Aracı Akın Edger Ofis Odası duvar tablosu Ev Bahçe Rulo Fırça Set Hiçbir Dikiş

YENI Rulo Fırça Kolu Boya Koşucu Pro Aracı Akın Edger Ofis Odası duvar tablosu Ev Bahçe Rulo Fırça Set Hiçbir Dikiş

₺ 7.63
₺ 8.98
 

Mağazada
sayı

1., Rulo Boya Fırçası çok basit ve kullanımı kolay hatta çocuklar vermek yardımcı olabilir profesyonel bir boya iş neredeyse herhangi bir yüzey. Atla karışıklık ve var eğlenceli boyama duvarları, deste, tavanlar, ve mobilya bütün aile ile.
Kullanımı kapalı ve açık; Ya Da sadece kapak up ayaklarını sürüyerek yürümek işaretleri ve lekeleri saniye. boya Fırça dönüştürmek tüm ev ve bu değer yükseltmek hiç mümkün düşünce daha hızlı.2. Save zaman, para ve geleneksel karışıklık boya silindirler. Hiçbir hazırlık zaman, HIÇBIR damla yaprak, HIÇBIR bant maskeleme. Sadece Dökün ve Boya canlandırmak için sadece bir kaç dakika içinde herhangi bir duvar veya yüzey.
3. dahil kullanın Süper Ince Akın Edger, ve Köşe Kesici hızla boya için bu zor köşeleri, veya etrafında anahtarları satış mağazaları ve kapı çerçeveleri. Herhangi bir süpürge sopası veya paspas kolu takın uzatmak için rulo ve boya bir tavan her zamanki zaman bir kısmını.
4. içerir : Boya Koşucu Pro tarafından Renovator, Dinlenme Tepsi, Ince Akın Edger, Köşe Kesici, ve Kolay Akış Boya Pourer (boya dahil değildir)

Ana özellikleri

özellik:
Stoklanan,Çevre Dostu
malzeme:
Plastik
stil:
El
kullanım:
tavan
Marka Adı:
AODMUKI
Model Numarası:
Roller Brush
Tipi:
paint roller pro

Müşteri seçim