kayıt 0 0.00

0-Ürünler
vergileri 0.00
Tüm 0.00
SIZIN BURADA MESAJ Bunting Etiketi için Banner Parti Dekorasyon Kraft Bunting Siyah Boyalı Blackboard kara tahta Bayrak Flama Bunting

SIZIN BURADA MESAJ Bunting Etiketi için Banner Parti Dekorasyon Kraft Bunting Siyah Boyalı Blackboard kara tahta Bayrak Flama Bunting

₺ 3.66
 

Mağazada
sayı

-19.80/lot 'YOUR BURADA MESAJ "Bunting Etiketi Parti Banner için Parti Kraft Bunting Siyah Boyalı Blackboard kara tahta Bayrak Flama Bunting Muhteşem kara tahta blackboard bunting with16 bayrakları iyi şanslar yazmak, düğün günü, doğum günü mesajları üzerinde Bu yeniden kara tahta banner mesaj özelleştirmek için izin verir ve herhangi bir fırsat için. Sadece değiştirme tutmak mesaj olarak durum garanti!! Bu kara tahta bunting herhangi bir parti için ideal bir dekorasyon. Ne demek olduğunu sadece hayal gücü ile sınırlı (veya 16 karakter). Yeniden tahta bunting gitmek için bir yoldur!!
Dize : 5 m 16Etiketleri dize başına Etiket boyutu : 15 cm genişlik * 17 cm lenth "Gel Ile5Renkli Tebeşir" Bir KAÇ FIKIR
Sahip bir parti? Beyan için bir şey var? Büyü bu sevimli tahta üzerinde bayrağı banner dışarı! (Hatta pop soru özel biri için bir değil-öylesine-ince bir yoldur..)
Geleneksel sıkılmış kara tahta? Dize bu mutfak ve için kullanabilirsiniz up karalama aşağı alışveriş listesi. Bu bayraklar olur da bak muhteşem görüntüleme menü sonraki akşam yemeği parti veya sallanan gelen büyük bir mevcut!
Referans için benzer tahta buntings

Ana özellikleri

model:
Nokta,Çizgili,Katı Renk,Çiçek,Mektup,Numarası,Star
Model Numarası:
party decorations
fırsat:
Yıldönümü,ev taşıma,Cinsiyet Reveal,parti,Birthday Party,Düğün & Nişan,Grand Olay,düğün,Aziz Patrick Günü
Marka Adı:
SUNBEAUTY
malzeme:
Kâğıt
is_customized:
Evet
Event & Party Item Type:
Party Decorations
use 1:
'YOUR MESSAGE HERE Bunting banner
use 2:
Bunting Tag Banner for Party Decoration

Müşteri seçim