kayıt 0 0.00

0-Ürünler
vergileri 0.00
Tüm 0.00
1 çift Yumuşak Silikon Kulak Tıkaçları kulak koruyucu Kullanımlık Profesyonel Müzik Kulaklıklar Gürültü Azaltma Için Seyahat Uyku DJ Bar Bantları

1 çift Yumuşak Silikon Kulak Tıkaçları kulak koruyucu Kullanımlık Profesyonel Müzik Kulaklıklar Gürültü Azaltma Için Seyahat Uyku DJ Bar Bantları

₺ 9.08
₺ 17.80
 

Mağazada
sayı


Not :
Bu bir müzik earplug işitme koruyan yüksek desibel hasar için uzun bir süre. Loud karşı etkili kalkanı sağlar ve yüksek frekans yaygara, hala duymak için izin tam spektrum ses.
Lütfen yanlış anlamayın ki mühür sizin kulaklar için blok kapalı herhangi bir ses. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Özellikleri
-Uzatılmış çekme tab için bir daha sıkı fit
-Bir dışbükey nokta eklenir filtre ses yapmak için yumuşak
-20 DB : bu bir normal anti-gürültü kulak tıkacı, ama bir müzik kulaklık işitme koruyan yüksek desibel hasar için uzun bir süre.
-Benzersiz yapı tasarımı,, dikkate rezonans frekansı kulak solma ses seviyeleri değiştirmeden eşit kalite, ama daha sessiz ve güvenli.
-Motor Spor & Parça Yarış Meraklıları Evrensel gadget gelişmiş filtre teknolojisi ile kulak tıkacı kendisi, defensd sunan ve net iletişim.
-Kolay mağaza ve her yerde etrafında taşımak için.
-Mükemmel için blok istenmeyen gürültüleri uyku sırasında. En iyi silikon seçenekleri verecek rahatça oturup duymak alarm erken sabah.
-Mini fiş ile güçlü ses geçirmez kulak tıkacı kiti loud karşı etkili kalkanı sağlar ve yüksek frekans yaygara, hala duymak için izin tam spektrum ses, değil boğuk.Özel olarak tasarlanmış ses geçirmez profesyonel set inşaat çalışmaları için.
-Hipoalerjenik & Su Geçirmez : bu güvenli ve kokusuz silikon cilt dostu malzeme, kız ve erkek için uygundur.
Ne olduğunu Gürültü Iptal Kulak Fişler?
-Bu kulak tıkacı farklı düzenli silikon kulaklıklar. Bu iyi bilinmektedir geleneksel kulaklıklar kalıplı vardır dışarı basit bir yapı ve 100% saf silikon.
-Gürültü ve su önlemek için ana rolü.
-Tasarım konsepti ve duruluyor müzik kulaklık deforme değil herhangi bir frekans ses kalitesi, dinlemek için izin verir ve keyfini tam aralığı melodi. Bu nedenle, farklı bir akustik zayıflama filtre gürültü önleme temelinde eklenir.
-Rol : ek olarak etkin bir gürültüyü azaltmak ve gürültü konser, ses filtresi aracılığıyla, sen müzik korumak etkili ses.
Nedeni kullanım için :
Sıradan bir konser, ses seviyesi genellikle 105-115d B. Insanların işitme işitme zarar verir onlar aşan devam 1.5 dakika bu yüksek desibel durumda. Bu silikon kulaklıklar rolü olduğunu etkili bir filtre sesler, müzik ses kalitesi netlik korumak, ve gürültü işitme zarar azaltmak.
Giyen yöntemi :
Üst kısmı yukarı çekin kulak yavaşça, hizala ile kulak tıkacı kulak kanalı ve yavaşça döndürün sağlamak için uygun bir pozisyon hava kulak kanalına atmosfer ile iletişim değil. Bu ürün tekrar tekrar kullanılabilir ve temizlenebilir.

Özellikler
Ürün adı : Gürültü Iptal Kulak Fişler
Malzeme : silikon + filtre
Renk : Siyah/Kırmızı/Mavi/Şeffaf Renk/Turuncu/Yeşil
Su geçirmez : evet
Gürültü Azaltma Değerlendirme : 20d B
Uygulama : için davulcu, DJ, konserler, gruplar, barlar, çeşitli büyük ölçekli partiler, motor spor, konfor uyku ve anti horlama kullanmak için.

Paket Içeriği :
1x Çifti Gürültü Iptal Kulak Fişler

Ana özellikleri

renk:
Siyah, Kırmızı, Turuncu, Mavi, Yeşil, purple
Model Numarası:
Noise Canceling Ear Plugs

Müşteri seçim