kayıt 0 0.00

0-Ürünler
vergileri 0.00
Tüm 0.00
Kreş Fide Toprak Blok Kreş Dikim 30mm Toprak Fide Besin Toprak Budala Sıkıştırılmış Turba Göç Araçları L4

Kreş Fide Toprak Blok Kreş Dikim 30mm Toprak Fide Besin Toprak Budala Sıkıştırılmış Turba Göç Araçları L4

₺ 1.29
₺ 2.01
 

Mağazada
sayı

30mm Pelet Tohum Başlangıç Fiş Palet Fide Toprak Blok Kullanımı kolay
Özelliği : Hiçbir off-fide elde edilebilir, dikim. Benzersiz ağ tasarım kolaylaştırmak için, ulaşım, fidan nakli, değil toplu Tuo. Uygun fide, dikim ve verimliliği artırmak için diğer işlemleri, nakli başarı oranı. Hızlı genişleme, uzun bir süre beklemek gerek. Dünyada kullanılan organik bir alternatif olarak Grodan Kesimler Tohum Küpleri. Sıkıştırılmış turba gelen tamamen yapılır, bu 30mm sıkıştırılmış fişler için sadece su ekleyin ve İzle onları şişer sizin için hazır kesimler veya fidan. Genç bitkiler almak için yeterli besin sağlayan gidiyor, jiffy Fişler bir fantastik köklendirme orta kanıtlamak kullanımı son derece kolay. Turba yosun gibi hammadde, çevre koruma, tamamen bozulmuş olabilir; Boyutu : 30mm Yüksek kaliteli, standart, istikrarlı ve profesyonel eğitim orta. Adım : 1. Place kreş ped bir küçük, su dolu konteyner
2. su içine dökün kreş blok olmadan
3. kreş blokları ile büyümeye devam, zaman içinde nem doldurmak, tüm genişleme süreci sürer yaklaşık 3-5 dakika
4. kreş blok ortasında üzerinde gömülü tohumları, tohum içine tamamen matris olabilir, derinliği içine tohum çapı büyüklüğüne göre, genel derinliği 2 kez tohum çapı. Çok küçük tohumları, petunya gibi, yüzey üzerinde doğrudan yerleştirilebilir ve püskürtülür ile tekrar bir püskürtme sonra ekim.
5. kreş kutuları ile kullanılabilir, fiş tepsi ve diğer kullanım; veya hatta doğrudan bir kaç kreş blokları büyük bir pot kreş içinde doğrudan olabilir. Paket Şunlardır : Bir 5 PC Pelet Tohum Başlangıç Fiş Palet Fide Toprak Blok B 10PC Pelet Tohum Başlangıç Fiş Palet Fide Toprak Blok C15 PC Pelet Tohum Başlangıç Fiş Palet Fide Toprak Blok .

Ana özellikleri

Tipi:
saksılar
malzeme:
Bitki Fiber
Size:
Package :
5PC 10PC 15PC

Müşteri seçim