kayıt 0 0.00

0-Ürünler
vergileri 0.00
Tüm 0.00
Durex Prezervatif 40 Pcs Kutusu Gerçek Pazarlık Küçük Boyutu Kondom Pürüzsüz Yağlanmış Kontrasepsiyon 5 Türleri Prezervatif Erkekler için Seks Oyuncakları ürünleri

Durex Prezervatif 40 Pcs Kutusu Gerçek Pazarlık Küçük Boyutu Kondom Pürüzsüz Yağlanmış Kontrasepsiyon 5 Türleri Prezervatif Erkekler için Seks Oyuncakları ürünleri

₺ 14.82
₺ 23.90
 

Mağazada
sayı

Modname = ckeditor Durex Prezervatif 40 Pcs Kutusu Gerçek Pazarlık Küçük Boyutu Kondom Pürüzsüz Yağlanmış Kontrasepsiyon 5 Türleri Prezervatif Erkekler için Seks Oyuncakları ürünleri Yanlış anlama önlemek için satın almadan önce aşağıdaki bilgileri okuyunuz :
Ilk 32 prezervatif kutusu vardır. Prezervatif dört stilleri içerir :
1, AŞK 8 PCS, onun dış ambalaj kırmızı, prezervatif kendisi pembe.
2, birlikte 8 PCS, onun dış ambalaj olduğunu mavi, prezervatif kendisi renksiz ve şeffaf, ama onun yağlama sıvı nispeten daha.
3, Hug Close 8 PCS, aynı zamanda mavi ambalaj, prezervatif kendisi renksiz ve şeffaf.
4, kot 8 PCS, onun dış ambalaj olduğunu mavi, prezervatif kendisi pembe.
Bu kutu içerir 8 PCS kırmızı ve 24 PCS mavi sarılmış prezervatif. Mavi prezervatif aslında üç farklı türleri vardır, bulabilirsiniz farklı isimleri gümüş parçası dış ambalaj (fabrika işaretlenmiş Çin önce sızdırmazlık)4 prezervatif vardır (8 pcs toplam) ikinci ve üçüncü kutuları : bu bir sıkı, ince modeli. Onun genişliği 49mm (normalde en prezervatif 52mm geniş). Bu ultra-ince, yakın vücut ve gecikme boşalma için yardımcı olabilir.Biz ürün en son üretim parti numarasıBiz emin olun bizim mağaza satıyor Durex ürünler 100% yetkili.

Ana özellikleri

Marka Adı:
Durex
Condom thickness:
Normal
Model Numarası:
Durex condoms 3 boxes
boyut:
40pcs
malzeme:
Natural Latex
koku:
Çiçekler
Müstehcen Resim:
Hayır
Cinsel Düşündüren:
Hayır
öğe Türü:
Condoms

Müşteri seçim