kayıt 0 0.00

0-Ürünler
vergileri 0.00
Tüm 0.00
Duş Drenaj Burgu Sıhhi Tesisat Yılan Boru Temizleyici Tesisatçı Tuvalet Yılan Burgu 1/4x13 inç için Banyo Tuvalet Mutfak Kanalizasyon lavabo

Duş Drenaj Burgu Sıhhi Tesisat Yılan Boru Temizleyici Tesisatçı Tuvalet Yılan Burgu 1/4x13 inç için Banyo Tuvalet Mutfak Kanalizasyon lavabo

₺ 8.30
₺ 9.02
 

Mağazada
sayı

Duş Drenaj Burgu Sıhhi Tesisat Yılan Boru Temizleyici Tesisatçı Tuvalet Yılan Burgu 1/4x13 inç için Banyo Tuvalet Mutfak Kanalizasyon lavabo Uygulanabilir : tuvalet, çömelme, tuvalet, lavabo, çanak, zemin drenaj, PVC boru ve havuz, küvet, vb. Zaman çalışma, ilk basın kolu araştırmak için bir düşük pozisyon, daha sonra hizalayın vantuz ile drenaj temizletir olmak, su ekleyin arayüzü sağlamak için sıkı, kolu kaldırın, ve piston varil içinde tarak gemisi bağlı olacak drenaj boru.
Bir kısa vakum uzay onları arasında oluşan, böylece güçlü bir basınç farkı emme kuvveti oluşturulur, ve sonra tekrarlanan basınç kaldırma,, bloke kir dışarı tahrik edilebilir, böylece etkin bir geri boru hattı.
Renk : Siyah
Malzeme : metal plastik
Paket İçeriği :
1 * boru tarak gemisi
Sadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünleri dahil değildir.
Not : işık çekim ve farklı görüntüler neden olabilir resimde öğenin renk biraz farklı gerçek bir şey. Ölçüm izin hatası/-1-3 cm.

Ana özellikleri

Tipi:
Temizleyiciler boşaltın
Model Numarası:
1*Pipe dredger
şekil:
Katı
özellik:
Çevre Dostu

Müşteri seçim