kayıt 0 0.00

0-Ürünler
vergileri 0.00
Tüm 0.00
HR500BateRpak Ev blindstitch DİKİŞ MAKİNESİ, Doğrudan Sürücü, Şapka, kazak boyun, manşet, masaüstü Kör/Pantolon DİKİŞ MAKİNESİ 220 V

HR500BateRpak Ev blindstitch DİKİŞ MAKİNESİ, Doğrudan Sürücü, Şapka, kazak boyun, manşet, masaüstü Kör/Pantolon DİKİŞ MAKİNESİ 220 V

₺ 138.00
 

Mağazada
sayı

HR-500 Ev blindstitch DİKİŞ MAKİNESİ, Doğrudan Sürücü suit için çorap, eldiven, Şapka, Koyun (pamuk) kazak boyun, Manşet, Pantolon dikiş machine.220 V ********************* Şartname *********************· Dikiş yöntemi : tek hat, zincir dikiş· Voltaj : 220 VGüç : 120 WMotor Hız : 8000 RPM· Kayma cihazı : 4-8mm· Alt kol çapı : 40mm· Iğne : LW x 6 T #14 ============================================= - Sizin geribildirim tüm yapar buna değer!
Biz müşterilerimizin aşk işitme veren bize onların görüşler bizim hizmet ve ürünleri, Aliexpress veya bir yorum olsun. Yani, bize ne istediğinizi bildirin düşünüyorum, ama bir sorun varsa biz bunu düzeltmek ve Yardım değişikliği herhangi bir negatif geribildirim bırakın önce görüşler.   Daha az 5-Yıldız Değerlendirme? Ne sorunu oldu?
Biz nasıl bildirin daha iyi şeyler yapmak ve teklif size 5-yıldız tedavi
Hak!
Yani lütfen, değil eğer 5 yıldız, bize 4 ve bize mükemmel yapmak.
  Abd ile temasa..
Biz sunmayı hedefliyoruz en üst düzeyde müşteri hizmetleri ve memnuniyeti müşterilerimizin tüm
Ve bu çok yol sunuyoruz neden olur varsa bize ulaşın herhangi bir Hıçkırık! ************** BetteRKalite, betteRTeslimat, betteRFiyat**************** ödemeniz gerekiyor " ithalat gümrük VERGISI " zamannet gümrükveya kuryepass size paketi vergi miktarı biz emin değil, bu sizin hükümet tarafından şarj desteğiniz için teşekkürler, biz yapacağız betteR !!!

Ana özellikleri

renk:
220V
Marka Adı:
BateRady
Max . Dikiş Hızı:
1200rmp/mins
Max . Dikiş Kalınlığı:
7mm
besleme mekanizması:
Ayak yürüyüş
Genel Ölçüler:
300x330x235MM
Tipi:
Ev Dikiş Makinesi
ağırlık:
12KG
Uzunluk dikiş:
4-8mm
Model Numarası:
HR-500
Mekanik Yapılandırma:
Flat -Bed
durum:
yeni
güç:
120W
Formasyonu dikiş:
blindstitch

Müşteri seçim