kayıt 0 0.00

0-Ürünler
vergileri 0.00
Tüm 0.00
180 Adet Yuvarlak Kauçuk Grommet Çeşitliliği Seti: Elektrik Iletkeni Conta Halkası Aracı için Kablolar, fişler ve Teller

180 Adet Yuvarlak Kauçuk Grommet Çeşitliliği Seti: Elektrik Iletkeni Conta Halkası Aracı için Kablolar, fişler ve Teller

₺ 5.87
₺ 6.67
 

Mağazada
sayı

kauçuk contalar metal plakalar genellikle delikleri içine takılı veya bazı diğer malzeme telleri korumak için, kablolar veya teller, sürtünme geliştirmek için içinden kablo veya mühür teller, olası mekanik veya kimyasal saldırı önlemek için. otomotiv için temel araçları, deniz ve RV kablolama işlemleri, su musluklar ve hortumlar, güvenlik duvarları ve kavşaklar ve korunması. ayrıca mobilya telleri korumak için kullanılan bilgisayarlarda veya ofiste ya da evde elektronik cihazlar.
kiti içerir : 5 adet her 5/8 inç, 7/8 inç, 1 inç, 20 adet her 1/2 inç, 25 adet her 7/16 inç, 40 adet her 1/4 inç, 5/16 inç, 3/8inch. Bu boyutlar KIMLIĞI dayalı-oluk iç çapı dış kenarı the gömme dikiş. Bu 1-inch grommet vardır anlamına gelir bir oluk genişliği 1 inç, bir dış çapı yaklaşık 1.3 inç, ve bir iç çapı 0.68 inç. Precise deliklerin fit mobilya veya metal paneli için hangi grommet olduğunu takıldı.
yüksek kaliteli kauçuk malzeme : Dayanıklı ve esnek kauçuk halka, en verimli kumaş hassas çiftleşme gerektiren delikler geçebilir. elektrik kauçuk da iyi bir iletkendir, hangi elektrik akışını durur ve bir elektrik izolatör denir. metal contalar aksine, kauçuk contalar daha yüksek bir elektrik direnci var. eğer iyi biliyoruz stres yangın veya patlama korumalı!
kolay bite tıklayın delik : benzersiz tasarım, kurulumu kolay ve bite tıklayın sondaj veya metal paneli. size mükemmel verecek, estetik bitmiş görüneceğini mobilya ve elektrik kutusu. evde ya da ofiste kablo kaldı komple görünüm koruyabilirsiniz, hiçbir dağınık görünüm!
organize kesit Vaka : Bizim contalar vardır kolayca dilimlenmiş?? bir kullanımlık plastik kasa korumak için conta yoldayken. kompakt ve taşınabilir depolama kiti, tamir atölyeleri için mükemmel, profesyonel müteahhitler, elektrikçiler, porters ve tamirci. engelsiz araçları ki size iş yerinde çok yardım alabilirsiniz.
yok endişe ile kendinizi kesmek veya yamulmuş sonra teller yüklemek, bu teller koruyacak. bizim dayanıklı henüz esnek kauçuk yüzükler büyük elektrikli iletkenler vardır edecek akan gelen elektrik akımları durdurmak ve bir elektrik izolatör denir. evinizde veya ofisinizde telleri çekerek hala tam bir görünüm var, düzensiz bir olmadan, dağınık görünüm!
öngörülen kullanım ' ın :
lastik takoz genellikle takılı delikler metal paneller veya belirli diğer malzemeler korumak amacıyla teller, kablolarını veya kabloları, sürtünme geliştirmek veya seal kabloları içinden geçen, olası bir mekanik veya kimyasal saldırı gelen. temel aracı arabalar için, deniz ve RV kablolama işleri, & sızdıran kavşaklar musluklar & hortumları ve güvenlik duvarları ve kablolama korur.
yüksek kalite kolay esnek affixing kauçuk malzeme grommets.
elverişli kesitli bir kullanımlık plastik kasa, hareket halindeyken grommets korumak.
renk : siyah
malzeme : kauçuk
kutu boyutu yaklaşık : 23*11.5*3 cm
paket İçeriği :
180 adet Yuvarlak Kauçuk Grommet Çeşitliliği Seti
sadece yukarıdaki paket İçeriği, diğer ürünleri dahil değildir.
not : işık çekim ve farklı görüntüler rengini neden olabilir öğe resimde biraz farklı gerçek bir şey. ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.

Ana özellikleri

Model Numarası:
DLCL

Müşteri seçim