kayıt 0 0.00

0-Ürünler
vergileri 0.00
Tüm 0.00
Sıcak satış 50 x tropikal Hawaiian çiçek kolye kolye--büyük sürü tarafından Hawai çiçek takım elbise mükemmel aksesuarları onlar için

Sıcak satış 50 x tropikal Hawaiian çiçek kolye kolye--büyük sürü tarafından Hawai çiçek takım elbise mükemmel aksesuarları onlar için

₺ 10.77
₺ 11.46
 

Mağazada
sayı

Tüm gerekli olacak kolye ile mükemmel boyutu etrafında boyun. Tüm kabloları bilezikler yapmak için kesilmiş olabilir veya kron için bir nihai görünüm.
Her FETE için : bu kolye ile, kolayca alabilirsiniz içine tropik Hawaii ve taşınan hissediyorum ruhu ile tüm eğlenceli anları onlar getirmek.
Onlar mükemmel temalı için nights, kostümler ve fantezi elbiseler! Onlar renkli gömlek ile mükemmel gitmek, bikini ve beachwear için bir tropikal hissediyorum.
SPLENDID renkler : bu kit dolu her kolye parlak renkler için standı kalabalığın arasından sıyrılmak.
Yaz ısı sıcaklığını hissetmek etrafında arkadaşlarınız sizin boyun ve bu
Süslemeleri : boynunuza onları koyarak ek olarak, ayrıca renk bir sıçrama eklemek için bunları kullanmak!
Süslemeleri plaj kulübe, barlar veya parti ve kendinizi transform tropik taşınan olabilir! Ayrıca hindistancevizi ile birleştirin, şemsiye ve etekler için komple bir set.
Bu set festivaller tropikal tüm akşam dönüşümü olacak!
Renk : renk
Malzeme : kumaş
Boyutu : 105 cm
Paket İçeriği :
50 x Hawaiian çiçek kolye
Sadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünleri dahil değildir.
Not : işık çekim ve farklı görüntüler neden olabilir resimde öğenin renk biraz farklı gerçek bir şey. Ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.

Ana özellikleri

Müşteri seçim