kayıt 0 0.00

0-Ürünler
vergileri 0.00
Tüm 0.00
YCH Glamour Orijinal TIFF Klasik Takı Zarif Taze kadın mücevherat kesesi Kız Takı Mücevherat Kılıfı Koruma

YCH Glamour Orijinal TIFF Klasik Takı Zarif Taze kadın mücevherat kesesi Kız Takı Mücevherat Kılıfı Koruma

₺ 1.00
 

Mağazada
sayı

Satın alma için bildirimler :
1. tüm fotoğrafları ürünler sadece referans ve gerçek nesneler alınır. Rağmen belli sapma ekran ayarı, fotoğraf açı ve aydınlatma, fotoğraflar fiziksel tabi ürün. herhangi bir özel soru için, lütfen Müşteri hizmetleri satın almadan önce.
2. resimler imkansız olarak tutmak için bir 1 : 1 oranı nesne ile. Böylece önceden boyutu yönünü lütfen dikkatle okuyun, daha sonra sipariş koymak sonra karşılaştırarak.
3. göndermek için 500 $ üzerinde siparişler teslimat müşteri ihtiyaçlarına göre. Üzerinde siparişler $300 göndermek, DHL Kalite açıklama
1. tüm ürünler 925 ayar gümüş ve destek tanımlar illi gelen otoriteleri.
2. en ürünleri mark 925 ve LOGO birkaç ürünleri hariç. Herhangi bir soru iletişim Müşteri Hizmetleri. Sizin memnuniyetiniz her zaman bizim takibi.
Fiyat avantajı
Firmamız tüm ürünler fabrika doğrudan, satış savingmost döngüleri ve işletim giderleri. Bu nedenle, size bir yüce alışveriş deneyimi ile düşük fiyat.
Kırmızı ok bir 1 : 1 ürün. Diğerleri yüksek taklit ürünler. Boyutu içinde iki farklı arasındaki fark, farklı ayrıntıları, ve farklı işçilik mükemmel. 1 : 1 ürün, yüksek kalite. Ince işçilik. En bizim mağazaları 1 : 1 ürünleri vardır. Biz kalite ile işletmek. Biz odak. Biz fabrika üretim. Destek herhangi bir takı özelleştirme. Müşteriler için run mücevher mağazaları, Ben çok iyi işbirliği inanıyorum. Karşılıklı yarar ve kazan-kazan.-25.63/piece-22.12/piece-26.04/piece-33.65/piece

Ana özellikleri

İnce veya Moda:
Ince
öğe Türü:
Boncuk
Model Numarası:
NONE
Ürün Şekli:
Kare-şekil
Metal Türü:
Hiçbiri
Sertifika Numarası:
NONE
ana Taş:
Hiçbiri
Marka Adı:
YINCAIHONG
Ürün Yükseklik:
NONE
Sertifika Türü:
CMA
Ürün Ağırlığı:
NONE

Müşteri seçim