kayıt 0 0.00

0-Ürünler
vergileri 0.00
Tüm 0.00
Bisiklet Bisiklet Ayrılabilir Tekerlek Lastik Kolları Tamir Aracı Yüksek Kalite Plastik Siyah Sertleştirilmiş

Bisiklet Bisiklet Ayrılabilir Tekerlek Lastik Kolları Tamir Aracı Yüksek Kalite Plastik Siyah Sertleştirilmiş

₺ 0.90
₺ 1.02
 

Mağazada
sayı

biz sadece kullanmak sertleştirilmiş yüksek kalite plastik en dayanıklı inşaat ve ışık alabilirsiniz böylece kolları. bir üst parça tasarım eklemek ve bir kolu takın sağlar iken kullanabilirsiniz hem eller ikinci ile lastiği çıkarmak kolu. mükemmel kalıplı şekil yapar kolay ve kullanımı rahat ve lastik zarar vermez. yüksek kalite tasarım Sertleştirilmiş Plastik. kalıplı plastik rahat ve kullanımı kolay olduğunu. tasarlanmış lastiğin topuk içine kolayca eklemek ve üzerinde kanca jant konuştu kullanırken ellerinizi serbest bırakmak için ikinci zarar kaldırmak için kolu lastik. lastiklerinizi olmaz! sen tamamen korumalı. We kullanımı sadece sertleştirilmiş yüksek kaliteli plastik en dayanıklı inşaat ve ışık alabilirsiniz böylece kolları.
bir üst parça tasarım eklemek ve bir kolu takın sağlar iken kullanabilirsiniz hem eller ikinci ile lastiği çıkarmak kolu.
mükemmel kalıplı şekil yapar kolay ve kullanımı rahat ve lastik zarar vermez.
yüksek kalite tasarım Sertleştirilmiş Plastik. kalıplı plastik rahat ve kullanımı kolay olduğunu.
tasarlanmış lastiğin topuk içine kolayca eklemek ve üzerinde kanca jant konuştu kullanırken ellerinizi serbest bırakmak için ikinci zarar kaldırmak için kolu lastik. lastiklerinizi olmaz! sen tamamen korumalı.
malzeme : Plastik
renk : Siyah
uzunluk : 10.5 cm
ağırlık : 34g/1 oz
mükemmel kalıplı şekil yapar kolay ve kullanımı rahat ve lastik zarar vermez. kalıplama kolaylaştırır ve kullanımı rahat ve lastik zarar vermez.
paket İçeriği :
3 x Ayrılabilir Bisiklet Tekerlek Kolları
not : işık çekim ve farklı görüntüler rengini neden olabilir öğe resimde biraz farklı gerçek bir şey. ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.

Ana özellikleri

Müşteri seçim